Další várka fotek

12. 5. 2014
Máme tu další várku profi fotografií od našeho fotografa Jirky Součka. V plné verzi jsou k dispozici za drobný poplatek. Objednat si je můžete podle pokynů ve fotogalerii a fotogalerie pro jednotlivé dny najdete v sekci fotky.


Ztráty a nálezy

7. 5. 2014
Zůstaly nám tu nějaké vaše věci, které jste si nevyzvedli. Hlavně bundy ze startu a rukavičky ze školky. Fotky věcí jsou zde. Pokud nezapomenu, vezmu věci do Karlových Varů na příští závody.

Marťas


Profi fotky

6. 5. 2014

Náš kamarád fotograf Jirka Souček nám vytvořil fotogalerii z nejlepších záběrů celého víkendu. Myslíme si, že stojí za to se na ní podívat.


Po závodě

5. 5. 2014

První závodní víkend je minulostí.
Organizační tým je dokonale vyčerpán. Vám závodníkům ale děkuje za účast, za předvedené výkony i za vytvoření pěkné závodní atmosféry. Podle ohlasů se vám závody vesměs líbily, za což jsme velice rádi. Bylo pár drobných nedostatků, ale většinou byly bez větších problémů odstraněny. Své výsledky najdete v odpovídající sekci a nezapomeňte se podívat i na nějaké fotky ze závodu. Své postupy můžete kreslit zde.

Někdy v budoucnu, až se zase odhodláme připravit MTBO pohárový víkend vás u nás na severu Čech opět rádi uvidíme.

Marťas


Přihlášky uzavřeny

29. 4. 2014

Přihlášky na závody jsou uzavřeny, další dohlášky budou možné už pouze omezeně na místa vakantů v jednotlivých kategoriích. Na sobotní long je přihlášeno 327 závodníků, na nedělní middle potom 334 závodníků. Své přihlášky si můžete zkontrolovat zde.

Pokud zjistíte nějaké změny, neváhejte je poslat předem emailem na adresu závodu (mtbolk@gmail.com) - ušetříme tím čas a nervy na prezentaci.


Přípravy v plném proudu

24. 4. 2014

Milí cykloorienťáci.
Do startu prvního závodu letošní sezóny zbývá devět dní a přípravy u nás pomalu vrcholí. Tratě jsou vymyšleny, centrum v přípravě, pivo se chladí.

Letos se kromě pořadatelského oddílu KOB Děčín na závodě podílejí tito naši partneři: Pivovar Velké Popovice vám uhasí žízeň po závodě.
Čokoládovna Jordan dodá sladké ceny vítězům.
Hudysport a Haven dodají nesladké ceny vítězům.
Tiskárna Korselt & Rychnovský vám vytiskne mapy.

Chcete-li legální nápovědu k závodu, podívejte se na několik nových fotek z prostoru - tentokrát především startovního a cílového. Také plánek centra si můžete s předstihem prostudovat.

Již v neděli končí přihlášky k závodu, tak se nezapomeňte přihlásit, už se na vás těšíme!


Rozpis zveřejněn

21. 3. 2014

Právě nastává astronomické jaro a náš tým pilně mapuje prostor a staví tratě. Vy si zase můžete přečíst rozpis a pomalu se začít přihlašovat. Bikům zdar!

Marťas


Jak to vypadá v závodním prostoru?

31. 1. 2014

Počasí zatím moc nepřeje ani kolu, ani běžkám, a tak stavba tratí probíhá dosud jen v teple domova na papíře a v OCADu. Přesto, když minulou neděli konečně vylezlo sluníčko, neodolal jsem a vyrazil se podívat do závodního prostoru. Teplota byla kolem -8 stupňů Celsia, všechny blátivé cesty krásně sjízdné a sněhový poprašek spíš kolo držel ve stopě, než aby ustřeloval. Nádherná projížďka a vy se můžete podívat aspoň na pár fotek které jsem vám tam vyfotil. Jestli nám v květnu počasí vyjde tak, jako tuto neděli jen s vyššími teplotami, máte se opravdu na co těšit.

Marťas


Labská klika podruhé

6. 11. 2013

Ahoj cyklisté orienťáci! Už jsme dávno zapomněli kolik práce bylo s pořádáním Českého poháru, a tak jsme už zase v tom. Minule se vám u nás na severu podle ohlasů líbilo a tak si dáme záležet, abychom vás ani tentokrát nezklamali. Protože naše závody jsou otvírákem sezóny, postavíme vám něco na rozjetí. Ne moc velké kopce, ani ne moc leťák na placce. Pěkné poježdění, orientačně patřičně zapeklité. Začneme v sobotu longem a skončíme v neděli middlem. Mezitím samozřejmě nebude chybět ani večírek. Na přípravu máme celou zimu, tak se těšte!

Long vám postaví Martin Horák, middle bude z dílny Natálie Tyszové, večírek pravděpodobně zajistí Jarda Semík, na pravidla bude dohlížet také Martin Horák a celý cirkus bude řídit Ivan Stibal. Spoustu dalších drobných i větších prací zajistí oddíl KOB Děčín. Tak začátkem května! Čekáme na vás!